NMUlf9IEi-EУ четвер в МПК «Текстильник» відбувся  неймовірний концерт.  На  багаточисельні прохання жителів м. Рівне  в гості завітав  ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ВОЛИНСЬКИЙ НАРОДНИЙ ХОР з різдвяною шоу-програмою «Щедрівочка щедрувала».

 Хор був створений у місті Луцьку при Волинській обласній філармонії в 1978 році. Одним з організаторів та першим художнім керівником колективу був композитор, народний артист України Анатолій Пашкевич. З 1989 по 1993 роки колектив працював під керівництвом відомого балетмейстера, заслуженого артиста України А. Й. Іванова. З 1989 року і по сьогоднішній день головним диригентом, а з 1993 року і художнім керівником Волинського народного хору є заслужений діяч мистецтв України Олександр Олександрович Стадник. Балетмейстер колективу — заслужений артист України Валерій Смирнов, хормейстер — Володимир Єфіменко, керівник оркестру — заслужений артист України Ростислав П’ятачук. В складі Волинського народного хору 38 артистів хору, 22 артисти балетної групи та 14 оркестрантів з середньою спеціальною та вищою освітою, серед яких 5 заслужених артистів України. У 2002 році за видатні досягнення у розвитку українського музичного мистецтва Волинському народному хору було надано статус академічного.

KH0U9h4NvFI

За роки свого існування Волинським народним хором було проведено більше 3000 концертів як в Україні, так і за її межами.

QnzhOLBxKcc

Активна концертна та гастрольна діяльність Волинського народного хору, постійний глядацький успіх та широкий громадський резонанс після кожної презентації нових концертних програм зумовлені, насамперед, самобутнім та цікавим репертуаром, оригінальністю і своєрідністю звучання та чіткою і самобутньою режисерською побудовою самого виступу колективу, де українська народна пісня, танець, музика сплітаються в неповторний вінок вокально-хореографічних композицій, жанрових сцен, етнографічних картин а, іноді, і цілих народних вистав. Варто зазначити, що керівництво та артисти колективу сміливо йдуть на експерименти, в яких традиції жанру українського народного мистецтва намагаються органічно поєднати з сучасністю та світосприйняттям молодого покоління в чому на сьогоднішній день мають багато послідовників серед професійних та аматорських колективів України.

Oxr_jBJkFp4

Сайт «Новини по-рівненськи» спостерігав  за залом – різний за віком (від 14 до 50 років) слухач ловив кожне слово, кожен звук, і все більше проникався симпатією до творчості цього  надзвичайного хору з такою позитивною харизмою.

VYkZyc0v7eA

Зал був повністю заповнений людьми, оплесків  та вигуків «браво!» не жалів ніхто.    Надзвичайно щиро та атмосферно проходило дійство на сцені і жодного байдужого глядача в залі ,просто, не могло бути.  А закінчення концерту  було феєричне, адже весь зал піднявся на ноги і   разом з  артистами хору заколядував « Добрий вечір тобі ,пане господарю».

Державний академічний Волинський народний хор — це молодість і краса українського народного мистецтва та високопрофесійна майстерність виконання. Це заповнені концертні зали, та щирі оплески, це успіх як в Україні, так і в багатьох країнах світу.

Людмила Кравчук

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Сьогодні у Здолбунові пройде Смолоскипна Хода

У Рівному спостерігається тенденція до зменшення захворюваності на грип: з понеділка школярі підуть до школи

РІВНЕНСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ П’ЯТЬОХ ЖИТЕЛІВ КІРОВОГРАДА ЗА СКОЄННЯ РОЗБІЙНОГО НАПАДУ

У Рівному покажуть комедію для дорослих – “Гормональний збій або дещопро SEX”

НА РІВНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ЗАТРИМАЛИ ТРЬОХ СТАРАТЕЛІВ

На Рівненщині з лікарні утік засуджений

Рівненського військового можуть вивезти у Росію як і Савченко

Рівненську АЕС перевіряла Міжнародна агенція з атомної енергії

На Рівненщині молодий чоловік вирішив започаткувати власний бізнес на святій воді

Судитимуть чиновника Рівненської ОДА за хабарництво

tomat_green-01

516 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + 2 =

НОВИНИ