19 травня на стадіоні «Мототрек» відбудеться півфінал Чемпіонату Європи зі спідвею U-21.
Днямиі з цього приводу було перше засідання організаційного комітету.
«Та робота, яка розпочалась в Рівному кілька років тому з відновлення спідвею, має свої результати. Найближчим часом ми приймаємо великі міжнародні змагання. Тому сьогодні я підписую розпорядження про створення оргкомітету, який буде займатись цим питанням. Для того, щоб все відбулось так, як слід, треба скоординувати дії усіх служб, що будуть залучені в проведенні заходу – від медицини до поліції», – відкрив засідання голова ОДА Олексій Муляренко.
До слова, змагання відбудуться саме в День Європи, який відзначатимуть у всій країні. До Рівного приїдуть 18 гонщиків з 9 країн, зокрема з Польщі, Латвії, Словенії, Німеччини, Словаччини, України та Румунії.
«Буквально 17 травня має приїхати комісія з Європи, яка прийматиме стадіон до змагань. Потрібно провести змагання на високому рівні, щоб організаційно все вийшло і на наступний рік ми отримали право проводити не одне, а хоча б два чи три змагання європейського рівня, більш солідні, ніж юніорські», – говорить голова «Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею» Сергій Головня.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
360 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + 12 =