Як повідомляє Патрульна поліція Рівненської області, декілька днів тому у Сарнах під час патрулювання на одній із вулиць патрульні помітили на проїжджій частини собаку, на якого, ймовірно, здійснив наїзд автомобіль.
Він мав явні травми шиї і лап та пересуватися самостійно не міг. Поліцейські відвезли його у ветеринарну клініку, де собаку прооперували та зробили усі необхідні прививки.
Після чого деякий час собака перебував на стаціонарному посту патрульної поліції, де йому забезпечили комфортні умови та харчування.
Зрештою, серед друзів патрульних знайшлися охочі забрати собаку собі та доглядати за цим улюбленцем, який отримав за свою витримку та прагнення до життя від патрульних кличку – “Капрал”.
Дякуємо випадковим свідкам за відео.
Служити і захищати!

Патрульні і Капрал

Патрульні і КапралДекілька днів тому у Сарнах під час патрулювання на одній із вулиць патрульні помітили на проїжджій частини собаку, на якого, ймовірно, здійснив наїзд автомобіль. Він мав явні травми шиї і лап та пересуватися самостійно не міг. Поліцейські відвезли його у ветеринарну клініку, де собаку прооперували та зробили усі необхідні прививки. Після чого деякий час собака перебував на стаціонарному посту патрульної поліції, де йому забезпечили комфортні умови та харчування.Зрештою, серед друзів патрульних знайшлися охочі забрати собаку собі та доглядати за цим улюбленцем, який отримав за свою витримку та прагнення до життя від патрульних кличку – "Капрал".Дякуємо випадковим свідкам за відео.Служити і захищати!#rivnepolice #патрульнаполіція

Posted by Патрульна поліція Рівненської області on Sonntag, 28. Januar 2018

297 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − один =