парфуми 1

В Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація художньої виставки «Рівне у творах митців». Експонуються живописні, графічні, акварельні твори художників Рівненщини (в т.ч. дві роботи Георгія Косміаді) про наше місто – його вулиці, площі, будівлі в різні пори року, з різних ракурсів. Виставка присвячена Дню міста Рівне, який цього року відзначатимуть 27 серпня.DSC02789
Експонуються роботи авторів: В. Гвоздинського, О. Гурістюка, О. Бобришева, Є Чорного, В. Вознюка, В. Колосова, С. Верославова, І. Кузнецова, О. Романченка та інших митців – всього 35 картин.
На презентації виставки гості переглянули видовий фільм про пам’ятні місця Рівного. Старі фотографії та сучасні відеокадри переглядали під мелодію довоєнного танго.
Захід відвідали місцеві митці та краєзнавці, автори картин. Була присутньою й дочка всесвітньовідомого художника Г. Косміаді, який жив та працював у Рівному. Надія Косміаді закликала сучасних, вже іменитих художників, працювати з молоддю, передавати їм свою майстерність, підтримувати їх, як робив це свого часу її батько.
Виставка триватиме до кінця вересня.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної радиреклама реклама
758 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × пять =