Захоплююча детективна історія трапилася вчора у Рівненській обласній бібліотеці для дітей. У рамках програми ПОЛіС патрульні знову зустрілися з дітьми у стінах читальні. Однак, ця зустріч виявилася абсолютно незвичною, адже усі присутні стали не просто слухачами та спостерігачами, а реальними учасниками розслідування, яке розгорнулося прямо під час заходу, коли діти помітили відсутність пакуночка з подарунками.
Кожен мав можливість висловити свої припущення, версії та спостереження. Діти були надзвичайно активними, намагалися відшукати важливі деталі, пояснити своє бачення ситуації.

У результаті «розслідування» виникло три версії події і аж чотири «підозрюваних». Методом виключення та уявного відтворення подій діти дійсно виявили «зловмисника». І в цей момент організатори зустрічі повідомили, що ситуація насправді була змодельована. «Підозрювані» гарно зіграли свою роль, що допомогло сприйняти ситуацію як справжню. А діти були настільки захоплені та включені в цю детективну історію, що аж трішки засумували, коли дізналися, що це була лише гра.

Патрульні подякували усім учасникам за активну участь та наголосили на тому, що завжди потрібно бути уважними і спостережливими. Робити більше добрих справ і менше поганих вчинків пообіцяли полісменам діти. А ще – виявили бажання стати справжніми помічниками поліцейських і слідкувати за порядком у школі.

Повідомляє Патрульна поліція Рівненської області 
412 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 3 =