На базі управління ДПтС України в Рівненській області проведено навчально-методичні збори із особами відповідальними за енергетичне господарство в установах.

Під час занять було проаналізовано показники використання енергоносіїв за 2015 рік та роботу енергогосподарства кожної з установ області, звернуто увагу на наявні недоліки, заслухано звіти відповідальних осіб за безпечну експлуатацію енергетичного обладнання.

«Загалом протягом 2015 року завдяки вжитим заходам щодо економії та ощадливого ставлення до споживання енергоносіїв в установах області обсяги використання котельно-пічного палива зменшились на 62,6 тон умовного палива або 3,1 %. Обсяги споживання вугілля зменшились на 509,2 тонни або 20,8 % в порівняні з 2014 роком. Природного газу було зменшено споживання на 56,9 тис.м3 або 26,2%, використання води зменшено на третину. З квітня 2015 року по установах області запроваджений двухзонний облік електроенергії по бюджетному напрямку. В цілому економія по енергоносіях по області за 2015 рік складає 1 млн. 405,1 тис.грн.», – розповідає заступник начальника управління Володимир Пучко.

В ході занять розглядались наступні питання: про вжиття заходів щодо подальшого запровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій, про утеплення житлових приміщень, про забезпеченість видатками на оплату енергоносіїв, про проблему з підвищення тарифів не електроенергію.

По завершенню наради, встановлено пріоритетні напрямки розвитку енергетичного господарства по кожній з установ Рівненської області. Так на 2016 рік заплановано ряд заходів, а саме: встановлення гідравлічних стрілок для більшення ефективності роботи котлів та збільшення терміну їх експлуатації у Катеринівській, Полицькій та Городищенській виправних колоніях; проведення заміни режимного освітлення на периметрах в Полицькій та Городищенській установах; введення в експлуатацію геліоколекторної установки в Катеринівській ВК (№46), для підігріву води на комунально-побутові потреби банно-прального комплексу; будівництво твердопаливної топкової для опалення адміністративної будівлі в Городищенській ВК (№96); запуск твердопаливної котельні в Городоцькому виправному центрі (№131); реконструкція системи теплопостачання в Рівненському СІЗО; подальше утеплення пінополістиролом гуртожитків в установах, утеплення трубопроводів гарячого водопостачання та опалення та ін.

«Робота по впровадженню енергозберігаючих заходів, використання відновлювальних паливно-енергетичних ресурсів, модернізація існуючого застарілого інженерного обладнання – основні напрямки, які повинні надалі запроваджуватись і підтримуватись в установах області», – зазначив начальник управління ДПтС України в Рівненській області Олександр Адамець.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

3 4 5

Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Рівненщині бібліотека українського воїна поповнилася книгами

У Рівному виступатиме Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди

Рівненський заповідник оголосив фотоконкурс “Фотополювання за зимовими птахами”

У Рівному студент-іноземець отримав хімічні опіки

Рівненські борці представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи

НА РІВНЕНЩИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ У СТАРАТЕЛІВ БУРШТИН І МОТОПОМПУ

На Рівненщині у водоймі знайшли тіло чоловіка

У Рівному буде вернісаж дитячих робіт на космічні фантазії

Торік до контактного центру Рівненської ОДА надійшло 16 тисяч звернень

Профтехосвіта Рівненщини не залишиться без грошей

tomat_green-01

588 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шість + 6 =