11201618_956684017685956_7101441178525344625_nВаше життя рутина і ви нічого не встигаєте? У вас бракує сил та енергії? Вас гнітить усе довкола, але ви нічого не робите аби щось змінити? Такі проблеми знайомі багатьом. Тож аби віднайти вихід з такої ситуації «Новини по-рівненськи» звернулися до  керівника тренінгової компанії «Guru center» коуча, тренера з особистісного розвитку та йоги – Ірени Слутої.
І виявилося, що розпочинати варто зі зміни своєї системи харчування та пиття…
«Три базових принципи: система харчування, система пиття та фізична активність. Це те, без чого неможливо змінити своє життя на краще», – розповідає Ірена.
Сьогодні мова піде саме про наше харчування та пиття.
«У мене досить багатий досвід опробування та адаптування під себе різних систем харчування… Чого тільки не було і вегетаріанство і сироїдіння… Але тепер є розуміння того, що немає якоїсь універсальної системи. Якщо ж вона походить з країн з іншим кліматом, культурою, то швидше за все користі від таких експерементів не буде. Звичайно є люди, які так харчуються, і гарно себе почувають, але це все тимчасовий ефект», – ділиться власним досвідом Ірена Слута.
Виявляється усі новомодні дієти, якими так активно тепер спекулюють, не лише не корисні для організму на фізіологічному рівні, а шкодять і на енергетичному. Не потрібно силувати та знущатися із себе. Все дуже просто, і всім давно відомо: харчування повинно бути здоровим.
«Починати свій здоровий спосіб життя потрібно із нормалізації системи пиття. Наш організм, протягом дня, переживає колосальне навантаження у вигляді обезводнення, і нажаль, дуже багато людей це ігнорують. Такі звичні розмови за кавою, у результаті призводять до головного болю та втоми саме через втрату води. Адже мало хто знає, що кава виводить величезну кількість вологи з організму. А при спілкуванні затрати води теж дуже збільшуються. Звернули увагу, що спікерам завжди ставлять водичку? Отож, йдучи з подругою «на каву», замовте ще стаканчик води», – розповідає Ірена Слута.- «Перша звичка яку варто собі привити це починати свій день з води. Але не холодної, а + 40 С і мінімум за 30хв до першого прийому їжі. Це такий собі душ із середини. Правильна підготовка тіла до прийому їжі та нового дня. Якщо до цього ви не пили води, починайте робити це поступово. З кількох ковтків і довівши до 0,5 літра».

Загалом рекомендовано випивати води у чистому вигляді 40мл. на 1кг тіла людини. Отож, у кожного вийде своя індивідуальна кількість води.

Якщо з питтям все зрозуміло то що ж робити з харчуванням, якщо «заморські» системи нам не підходять, а дієти шкідливі.
«Особисто я тепер притримуюсь у системі харчування принципів макробіотики. Макробіотика розглядає усі продукти з позиції ін та ян, тобто чоловічої та жіночої енергій, та пропонує так званий Серединний Шлях. Це гармонія споживання продуктів з різними властивостями» – пояснює пані Ірена.11205007_956681721019519_9165409600018837498_n
Виявляється макробіотика – це система правил харчування з допомогою яких регулюється психофізичний стан людини.
Обіцяє нам ця система харчування багато приємностей:
1.Відсутність втоми
2. Хороший апетит до їжі і сексу
3. Глибокий і хороший сон
4. Гарну пам’ять
5. Хороший настрій
6. Ясність думок і справ
7. Життя у згоді з Природним порядком
«Хочу ще раз наголосити – я не стверджую, що є якась універсальна система, яка підходить усім. Але існують певні загальні рекомендації, які можна спробувати на собі тут і зараз, та відчути позитивні результати. В першу чергу, я б радила відмовитись від кількох продуктів. У цьому списку цукор у будь-якому вигляді, картопля, дріжджове тісто та біла мука. Не всім людям підходить молоко, воно дуже важко засвоюється. Однак у молоко можна додавати корицю, кардамон та куркуму. Ці спеції допоможуть вашому організму краще його засвоїти. Ще один момент – чоловіки мають бути обережні зі споживанням молока, адже воно сприяє розвитку фемінних ознак», – ділиться Ірена Слута.
На перший погляд це виглядає проблематично, але варто лише спробувати. Отримати досвід і цей звеличуючий досвід закласти в основу віри. Є чудові рецепти хліба на заквасці. Мед прекрасно замінить цукор. Як каже Ірена, – варто просто спробувати, прожити хоча б три тижні без цих продуктів і побачити результати. І головне: коли ви зміните свою систему харчування та вживатимете здорові та натуральні продукти вам ніколи не бракуватиме енергії і ви матимете можливість змінити своє життя на краще.

10430424_956682214352803_4590090447659354645_nА на разі дякуємо Ірені Слутій за корисні поради!

Скоро на вас чекає у рубриці “Кошик” “Новин по-рівненськи” рецепт здорового хліба на заквасці.

Вікторія Малецька

1 299 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 7 =

НОВИНИ