Те, що бійці АТО потребують допомоги – не новина і всі небайдужі українці допомагають, як можуть. Долучаються до допомоги і спортсмени, в тому числі і рівненські. 26-27 липня борцівський клуб COPACABANA RIVNE та Павло Столяр організували у Львові благодійний семінар з бразильського джиу-джитсу та греплінгу. Як розповіли організатори семінару, на заклик клубу про збір коштів на допомогу бійцям АТО відгукнулося понад 40 спортсменів з кількох областей західної України, а допомогу в організації надавали і представники інших видів спорту – бойового самбо, рукопашного бою, ММА.

Ініціатива збору коштів належала самому Павлові, до слова це перший українець який має чорний пояс по джиу-джитсу. Проживає та тренується Павло у Австралії та попри це спортсмен не може лишатись осторонь страшних подій на Україні. Саме тому, приїхавши на Батьківщину, і у такий спосіб вирішив допомогти українським бійцям.

«На сході вмирають люди. І я навіть не можу уявити, що відчувають матері, сестри та жінки, які проводжають та чекають своїх близьких, при цьому місяцями не знають, де їх рідні та яка в них доля. Я не міг собі уявити, що колись буде так, що від зброї будуть вмирати, калічитись та страждати мої друзі, знайомі та колеги по спорту. Сьогодні найважливіше для мене – це життя, здоров’я та мир у серцях українців. Отже, я буду до кінця молитися Богові про те, щоб моя Батьківщина була цілісна, єдина, не корумпована та сильна», – поділився своїми думками та почуттями спортсмен.

1

Ініціативу Павла Столяра у проведенні благодійного семінару у Львові підтримали інструктори борцівського клубу Copacabana Rivne, які курують діяльність Copacabana в Україні загалом і запропонували допомогу та інформаційну підтримку в організації аналогічних семінарів і в інших клубах.

89
«Зі спортивної точки зору семінар був меганасиченим та інтенсивним. Понад 10 годин проведених у тренуванні з практикуючим спортсменом учасником топових турнірів у його темпі підготовки: десяток нових технік і безліч дрібних нюансів у їх виконанні, які реально неможливо помітити, коли переймаєш “досвід” з ютубу», – ділиться враженнями організатор семінару та один з інструкторів клубу БДД та греплінгу Copacabana Rivne Андрій Лісінчук.

Немало часу було вділено формату запитання-відповідь, де учасники дізнавалися виходи з патових для себе ситуацій на килимі, а Павло терпляче пояснював кожен аспект, повторюючи: “В бразильському джиу-джитсу немає дурних запитань”.

“Від імені усіх учасників семінару та спортивної спільноти Рівного загалом, ми висловлюємо щиру вдячність Павлові перш за все за його стійку і правильну громадянську позицію, благородні наміри і небайдужість до злободенність нашої країни та звісно неоціненні знання, здобуті нами в ході спільних тренувань”, – підсумувала Олена Карбулаєва, президент федерації бразильського джиу-джитсу та сабмішн греплінгу Рівненської області, головний інструктор БК Copacabana Rivne.

Зібрані кошти було вирішено передати на лікування миколаївського десантника Єдуарда Ткача – бійця АТО, пораненого під Червоним Лиманом, що є членом місцевого клубу БДД.

Усім хто не зміг відвідати цей захід, організатори обіцяють досить скоро організувати в Рівному аналогічний благодійний семінар. А поки що благодійні заходи проходитимуть 28.07.2014 в Copacabana Kyiv, 29.07 в GB Kyiv, а 2-3 серпня в миколаївському клубі ММА та БДД.

88

656 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 1 =

НОВИНИ