авто

фото: stopotkat.net

Щоб зареєструвати автомобіль, ввезений з-за кордону, громадянину необхідно звернутись до будь-якого територіального сервісного центру МВС із відповідним пакетом документів. А це: закордонне свідоцтво про реєстрацію автомобіля, посвідчення митниці, вантажно-митна декларація, сертифікат відповідності, документ, що засвідчує особу, особова картка платника податків (ІПН), акт експертного огляду, квитанції про оплату пенсійного збору та послуг сервісного центру МВС.
Безпосередньо на митниці оформлюються посвідчення та вантажно-митна декларація, а сертифікат відповідності автомобіля видається спеціальними органами сертифікації. Нещодавно було оновлено його перелік. Відтак до списку увійшло підприємство з Рівного, яке отримало ліцензію на видачу відповідних сертифікатів  (ТЗВ «Рівнестандарт»).
Безпосередньо у територіальному сервісному центрі необхідно пройти  експертний огляд транспортного засобу, сплатити необхідні платежі, в тому числі і збір до пенсійного фонду в розмірі 3-5%, в залежності від вартості автомобіля. Після цього, звернувшись до адміністраторів  центру, можна реєструвати автомобіль.
З початку серпня, відколи набули чинності знижені акцизні ставки на автомобілі ввезені з-за кордону, на Рівненщині вже зареєстровано  190  таких транспортних засобів.
Скористатися зниженими акцизними ставками можна лише за умови, що транспортний засіб відповідає стандарту ЄВРО 5, та виготовлений після 2010 року.
Такий автомобіль заборонено продавати впродовж року з моменту його реєстрації. Відповідна відмітка проставляється в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.
Нагадуємо, що за принципом екстериторіальності, послугу з реєстрації транспортного засобу можна отримати незалежно від місця проживання в будь-якому сервісному центрі МВС.
Про це повідомляє Людмила Пшебільська з прес-служби Регіонального сервісного центру МВС
1 822 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − 3 =