фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Як повідомляє прокуратура Рівненщини на своєму офіційному сайті – лише після втручання прокуратури неповнолітньому, який позбавлений батьківського піклування, виплачено передбачену законодавством одноразову допомогу.
Під час перевірки Дубенської виховної колонії місцева прокуратура виявила факт не надання засудженому, який позбавлений батьківського піклування, після досягнення ним 18-річного віку одноразової допомоги, яка прямо передбачена вимогами чинного законодавства.
Зокрема на сайті прокуратури пишуть: “Дубенською місцевою прокуратурою вжито заходів до поновлення прав дитини соціально незахищеної категорії та виплати їй передбачених законодавством коштів.
Лише після втручання прокуратури та внесення відповідного документа реагування поновлено права хлопця та виплачено належні йому кошти. Відтак, передбачену законодавством одноразову допомогу у повному обсязі виплачено адміністрацією пенітенціарної установи шляхом перерахунку на особистий рахунок засудженого”.
Як розповіли  сайту “Новини по-рівненськи” у Дубенській колонії, засуджений отримав свої кошти та переведий відбувати покарання до виправної колонії:
“Адміністрація провела збір всіх необхідних документів та  направила пакет документів до відділу освіти Городоцької РДА Хмельницької області для отримання засудженим  одноразової допомоги”, – розповідає начальник колонії Валентин Марач. – “Гроші в сумі 1810 гривень на особовий рахунок вихованця установи поступили”.
Для довідки: згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2005 р. № 823 у разі перебування особи, яка має право на отримання одноразової допомоги, в слідчому ізоляторі або установі виконання покарань така допомога призначається і виплачується шляхом перерахування на відкритий у банку вкладний (депозитний) рахунок особи на підставі звернення адміністрації слідчого ізолятора або установи виконання покарань до районних (міських) відділів (управлінь, департаментів) освіти за умови наявності інформації про дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, в єдиному електронному банку даних про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Вкладні (депозитні) рахунки на ім’я зазначених осіб відкриваються адміністрацією слідчого ізолятора або установи виконання покарань у банку в установленому законодавством порядку.
Вікторія Малецька

513 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два − один =