ивільненська громада  особливу увагу приділяє дітям та молоді. Відтак першочергово поставили за мету – усіляко сприяти розвитку дошкілля та інноваційним методикам навчання. Наприкінці 2017 року у селі Молодаво, Привільненської отг, завдяки утворенню громади – відкрили дитячий садочок «Сонечко».
Тепер 25 діток села Молодаво цілий день під наглядом вихователів. Тут створені усі умови для дітвори – зручна спальня, затишна ігрова кімната, та сучасна  їдальня –  облаштовані рукомийники та нові меблі.
Та однієї групи на село , яке розташоване неподалік Рівного мало. Тому тут вже готують нове приміщення під ще одну групу.
На реконструкцію цього приміщення Привільненською громадою спрямовано 680 тисяч гривень, та ще 500 тисяч – залучено з програми соціально-економічного розвитку територій.
Водночас громада вдосконалює і навчальні заклади. Привільненську школу 1-3 ступеню   з гордістю показують  гостям, які завітали у громаду з робочим візитом.  У школі  замінили вікна, двері, зробили ремонти у класах, оновили матеріальну базу, у навчальному процесі використовують новітні методи навчання.
Директор школи Віталій Крамчинський  каже, нині вже планують стати опорним закладом, орієнтуватимуться на побажання дітей щодо профільного навчання.
Партнерам з Польщі та консультантам Проекту ПУЛЬС Асоціації міст України, громада презентувала власні досягнення та напрацювання у галузі освіти.  Обговорили основні напрямки співпраці польської гміни та Привільненської громади .  Громада має чимало планів на майбутнє, адже є ще багато не вирішених питань. Однак втілити усе задумане в життя можна лише об’єднавши усі сили.
Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України
351 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 1 =

НОВИНИ