Подальшу долю класів художньо-естетичного напрямку «Кобзарики» приобласному ліцеї-інтернаті обговорювали в Рівненській ОДА.
Адже згідно нового закону «Про освіту», такий спеціалізований напрямок не може існувати у ліцеї та заклад потрібно перепрофілювати.
Нагадаємо, навчання «Кобзариків» існують в ліцеї з 2006 року. Згідно нового закону, такі класи потрібно розмістити в іншій школі, яка б мала профіль художньо-естетичного спрямування.
Заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко разом з освітянами, юристами та представниками ліцею-інтернату вирішили поки розглянути варіанти вирішення даної проблеми.
Один з них – створити на базі міського Палацу дітей та молоді класи художньо-естетичного виховання. Таку можливість розглядають у Рівненській міській раді.
Також, за словами Світлани Богатирчук-Кривко, дуже вдалим місцем для дитячої творчості могла б стати школа-інтернат в селі Олександрія. Адже заклад має відмінну матеріально-технічну базу та компетентних педагогів, а також діти навчалися б в екологічних умовах. Школа має  автобус, тому учні зможуть доїжджати до закладу.
Вона запросила учасників наради поїхати в
Олександрію та переконатися, що там дійсно створені хороші умови для дітей.
Втім, присутні вирішили звернутися до Міносвіти щодо додаткових роз’яснень.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
846 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 18 =