02 серпня в Рівному на території «Парку молоді» пройшла дитяча акція під назвою «Місто професій». Метою даного заходу, ініціатором якого виступив міжнародний діловий журнал «COMMUNITY», було надання профорієнтаційної підтримки дітям різного віку, вироблення у них свідомого ставлення до праці, професійне самовизначення в умовах свободи вибору сфери діяльності відповідно до своїх можливостей та здібностей.

001

На майже 20 майданчиках, що представляли професії рятувальника, лікаря, вчителя, банкіра, правоохоронця, тренера тощо, кожна дитина мала можливість «влаштуватися на роботу», пройшовши попередній майстер-клас від справжніх професіоналів. За якісно виконану роботу юні працівники отримували винагороду – зарплатню, яку можна було витратити в крамниці солодощів та подарунків.

Працівники Головного управління ДСНС у Рівненській області відразу відгукнулися на запрошення організаторів даного заходу та організували для дітей дуже цікаву програму. Тому і не дивно, що впродовж усієї акції майданчик Служби порятунку був постійно заповнений «майбутніми рятувальниками».

003

Аби потрапити до команд юних рятувальників, усі бажаючі дітлахи повинні були показати фізичну загартованість та відповісти на запитання працівників навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з правил безпечної поведінки вдома та на відпочинку. Після цього формувалися пожежно-рятувальні команди для проходження естафети.

005

Учасники як найшвидше одягали бойовий одяг рятувальника, додали 15 метрову смугу перешкод, за допомогою водяного ствола збивали з підставки м’яч та швидко поверталися назад, щоб передати естафету іншому члену команди. Найменші учасники долали дистанцію разом з батьками. Усі юні рятувальники отримали зароблені «гроші», за які пізніше змогли поласувати морозивом та придбати сувеніри.

008

В ході акції для гостей «міста професій» рятувальники також продемонстрували виставку сучасного аварійно-рятувального обладнання та провели показові заняття щодо поводження з вибухонебезпечними предметами.

Акція «Місто професій» подарувала дітлахам вир емоцій та вкотре нагадала юним українцям ази безпечної життєдіяльності.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області

800 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 + пятнадцять =