Рівненська Мала академія наук учнівської молоді пишається своїми юними талановитими винахідниками та їх наставниками.
В лабораторіях юними манівцями були створені та запатентовані винаходи, які сьогодні мають стратегічне значення для України. Вихованці РМАНУМ – співавтори 42 патентів на корисні моделі. Це – важлива праця та вагомий внесок у розвиток вітчизняного винахідництва, чого не можна не відзначити.
Ще колись юні генії, а тепер уже дорослі винахідники Петро Артемчук, Олександр Мороз та Віталій Мельник разом зі своїм досвідченим наставником Ігорем Скрипником запатентували ряд моделей у напрямку магнітної очистки, аварійного охолодження реакторів, теплопровідності.
Вмілими руками винахідника Ярослава Борового та його вихованців – Віталія Берника, В’ячеслава Замлинного, Лесі Карпюк, Юрія Дзигеля, Сергія та Андрія Маліновських, Михайла Овсійчука та Івана Остапіна були створені моделі у галузі енергозберігаючих технологій та нанотехнологій.
Під керівництвом Заслуженого винахідника України Віктора Бернацького юні винахідники Анастасія Матвійчук і Валерій Сивицький розробили та стали співавторами патентів на пристрої для боротьби з ураганами.
Можна і далі перераховувати цікаві винаходи вихованців РМАНУМ, згадуючи безпілотні літальні апарати, снігоходи, бойові тактичні аерокоптери, – але, безсумнівно, усе це з’явилося в нашому житті завдяки неординарним, геніальним думкам наших юних винахідників.
Довідково: За статистикою, щорічно, близько 500 тисяч дітей у світі роблять свої винаходи, що неабияк впливає на науку.
За матеріалами управління освіти і науки Рівненської ОДА
338 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять + 4 =

НОВИНИ