З 20 червня ДАІ Рівненщини  проводить комплекс профілактичних заходів  «Увага! Залізничний переїзд». Триматиме захід до 10 липня 2014 року. Про це повідомляє Прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області.

Працівники ДАІ перевіряють дотримання водіями та пішоходами правил проїзду залізничних переїздів та документують допущені порушення. Крім цього, перевіряють справність переїзної сигналізації, експлуатаційний стан шлагбаумів, зовнішнього освітлення, покриття проїзної частини підходів автомобільних доріг до переїздів, технічних засобів організації дорожнього руху тощо.

0407201401

− Найпоширенішими видами порушень Правил дорожнього руху при проїзді залізничних переїздів є: проїзд залізничного переїзду на заборонений сигнал світлофора та при працюючій звуковій сигналізації на переїзді, рух через переїзд при закритому шлагбаумі, невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини, здійснення обгону на переїздах, − розповідає начальник ВДАІ з обслуговування Здолбунівського району Олександр Роговський. − Водії, нехтуючи безпекою дорожнього руху, грубо порушують правила проїзду залізнично-дорожніх переїздів, незважаючи на те, що неуважність та самовпевненість може коштувати життя.

Проводиться профілактичний захід з метою посилення дисципліни водіїв транспортних засобів та інших учасників дорожнього руху під час руху через залізничні переїзди.

0407201402

Теґи:
476 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 2 =