парфуми1

Відповідну постанову затвердили на засіданні Уряду
Ці, так звані «підйомні», розподілили між 18 ОТГ, що створені на Рівненщині упродовж останніх двох років.
Розмір коштів залежить від кількості сільського населення та площі території громади.
Найбільше матиме Млинівська громада – майже 7 мільйонів. Миляцька отримає трохи більше 6 мільйонів гривень, Клесівській нададуть понад 5 мільйонів. Орієнтовно по 4 мільйони отримає Деражненська, Локницька і Козинська ОТГ.  Шість громад – Радивилівська, Смизька, Висоцька, Мирогощанська, Крупецька та Острожецька матимуть у середньому по 3,5 мільйони. Найменші громади отримають відповідно менше: 1-2 мільйони направлять для Бабинської, Бугринської, Підлозцівської, Привільненської, Боремельської та Пісківської ОТГ.
«Гроші будуть спрямовані на будівництво, реконструкцію, ремонт доріг і вулиць, тобто на розвиток. Субвенція може також бути використана на розроблення проектної, містобудівної та планувальної документації», – розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.
Він нагадав, ці об’єднані громади вже мають прямі бюджетні розрахунки. Тепер вони напряму отримують медичні й освітні субвенції і базові дотації. В бюджеті громади залишається 60% податку на доходи фізичних осіб, інші податки та збори.
Процес створення об’єднаних громад на Рівненщині триває.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
856 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 5 =