Кампанія триватиме 2 місяці. А перша відправка призовників з Рівненської області на строкову військову службу відбудеться вже 5 квітня. 
Про це йшлося у Рівненському обласному військовому комісаріаті, де відбувся інструкторсько-методичний збір щодо організації призову в 2017 році.
У заході взяли участь керівники районів та міст, військові комісари та офіцери обласного та районних військкоматів, лікарі з призовних комісій.
За її підсумками, українські військові частини планують поповнити 5-ма сотнями юнаків з Рівненщини.
«Рівненщина у 2016 році виконала план осіннього призову. До війська пішло служити понад 400 строковиків. Майже всі військкомати впорались із поставленими задачами.  Впевнений, що і весняна кампанія пройде на належному рівні. В області підготовлено все необхідне для виконання загальнодержавного завдання», – розповів голова обласної призовної комісії, перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський.
На строкову службу в 2017 році призиватимуть осіб віком від 20 до 27 років. В армії вони перебуватимуть півтора року, а молоді люди з вищою освітою – рік. Разом з тим, бажаючих проходити військову службу за контрактом, прийматимуть з 18 років.
Строковиків направлять на службу у Збройні Сили України, зокрема до сухопутних військ, повітряних та військово-морських сил. Також юнаків відправлятимуть до Нацгвардії таДержавної спеціальної служби транспорту.
Новобранцям передбачена матеріальна допомога – у розмірі двох мінімальних заробітних плат.
Водночас під час збору керівник обласного військового комісаріату Валентин Ревко повідомив присутніх про те, як удосконалити призов до лав Збройних Сил України та як не допустити ухилення від служби в армії.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА 
Теґи:   
673 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + шістнадцять =