фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

З листопада на Рівненщині запрацює сайт та мобільний додаток, на якому пацієнти зможуть відстежувати наявність ліків в медичних закладах. Про це після перемовин з керівництвом області повідомив Юрій Лазаревич, голова правління Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».
На сайті буде розміщено перелік оплачених державою медикаментів, що наявні у лікарнях Рівненської області та мають видаватися безкоштовно.
– Є відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я, що перелік наявних медикаментів в лікарнях має бути доступним і для пацієнтів. Адже відомінепоодинокі випадки, коли  ліки в лікарні є, їх закупили за кошти платників податків, але лікар змушує хворого їх купувати за власний кошт. Їх і зараз можна відстежувати, але це робити надзвичайно складно, тому організація “Пацієнти України” та Рівненське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» виступили з ініціативою створити такий ресурс. В понеділок була зустріч із заступником голови облдержадміністрації з гуманітарних питань, яка підтримала цю ініціативу. Відтак розпочалися роботи з його створення. Крім сайту та додатку буде діяти й гаряча лінія, щоб пацієнти, в разі сумнівів щодо сумлінності лікарів, могли телефонувати, а ми в свою чергу перевіряти такі випадки, – повідомив Юрій Лазаревич.
Рівненщина може стати другою, після Одещини областю в Україні, де буде впроваджена відповідна практика.
Повідомляє Рівненське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
1 224 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири + вісім =