Вже цього тижня представники туроператора TPG та перевізник BRAWO AIRWAYS підпишуть угоду з Рівненським аеропортом про старт чергової чартерної програми до Єгипту.
Представники туроператора планують, що чартерна програма діятиме до весни 2017 року та передбачатиме по два рейси до Єгипту щотижня. Зокрема, з рівненського аеропорту літаки літатимуть до Хургади та Шарм-ель-Шейху.
«Вже цього тижня представники туроператора та аеропорту мають підписати угоду про початок чартерної програми до Єгипту. А 19 жовтня з аеропорту відправляється перший літак до Шарм-ель-Шейху. За нашою інформацією всі квитки на рейс продані, і це вселяє віру в те, що програма буде не менш успішною, ніж до Турції», – розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Разом з тим, голова ОДА підкреслив, що наразі залишається відкритою проблема заблокованих рахунків рівненського аеропорту та забезпечення його відповідною технікою для роботи аеропорту в зимовий період.
«Наразі ми з’ясовуємо, яка техніка необхідна першочергово. Цілком можливо, що ми будемо її орендувати. Адже купувати дороговартісну техніку заради однієї чартерної програми недоцільно. Разом з тим, хотів би поінформувати, що зараз активно йдуть підготовчі роботи щодо запуску регулярного рейсу на Люблін. Зокрема, польська сторона вивчає технічні можливості нашого аеропорту», – наголосив Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
821 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 13 =