Біля Рівненської облдержадміністрації пройшла урочиста церемонія підняття Паралімпійського прапора – з нагоди відкриття ХV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-Де-Жанейро.
Державний Стяг та Прапор національного комітету спорту інвалідів України підняли учасники Паралімпійських та Дефлімпійських ігор: Ігор Косенко, Сергій Фролов та Василь Ажнюк.
Прапори майорітимуть на щоглах  біля ОДА на час проведення змагань  з 7 до 18 вересня.
Перший заступник голови Рівненської ОДА Юрій Приварський побажав нашим спортсменам–паралімпійцям успіхів у ХV-х літніх Паралімпійських іграх.
«Традиційно ми збираємось на цьому майдані, щоб підтримати наших земляків. Цьогоріч у складі національної збірної України – 11 паралімпійців з Рівненської області. Це найбільше представництво краю за історію Незалежності. Будемо вірити, що вони привезуть і найбільшу кількість нагород», – зазначив Юрій Приварський.
До слова, цього року на 25% збільшено розмір державних винагород для спортсменів-інвалідів. За I місце паралімпійці отримають більше 1 млн. грн., з держбюджету, за ІІ – 700, III місце – до 500 тис. грн. Таке рішення держави ще більше стимулюватиме спортсменів-інвалідів до успішних виступів на міжнародній арені.
З відкриттям змагань святковим виступом присутніх привітали чемпіони світу з бальних танців на візках – подружжя Івана та Надії Сіваків.
Нагадаємо, цьогоріч на головних спортивних змаганнях чотириріччя виборюватимуть нагороди 11 рівненських спортсменів-паралімпійців – рекордна кількість для нашої області. До збірної України увійшли Юлія Галінська, Ірина Гусєва, Олександр Косінов, Людмила Логацька, Ярина Матло, Олександр Назаренко, Олександр Помінов, Любов Семенюк, Микола Синюк, Катерина Ткачук та Давид Хорава.
Вже в перший день змагань стартують рівненські дзюдоїсти Давид Хорава, Людмила Логацька та Юлія Галінська.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
961 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + шістнадцять =