У військових частинах Рівненського гарнізону відбулись урочистості з нагоди  першої відправки строковиків. Заходи здійснено в рамках звільнення військовослужбовців строкової служби, які відслужили у Збройних Силах України встановлені строки служби та звільнені в запас.1-1
На стройовому плацу полку зв’язку оперативного командування «Захід» відбулося урочисте шикування особового складу з нагоди звільнення кращих військовослужбовців строкової служби в запас.
Командир військової частини полковник Олександр Кяго подякував підлеглим за сумлінну службу, вручив грамоти за високі показники у бойовій підготовці і бездоганну військову дисципліну.
–  За півтора року служби ви стали не тільки гордістю для своїх батьків, а й майбутнім нашої держави. Маю надію, що набравшись сил та відпочивши  вдома більшість із присутніх повернеться до Збройних Сил України вже в якості контрактників.
За словами солдата В’ячеслава Шайдецького, який цього дня був відзначений командиром, за час проходження військової служби він дізнався чимало нового для себе, знайшов справжніх друзів, навчився відповідальності.
–  Я трохи скучив за своїми рідними, але переконаний в тому, що після нетривалого відпочинку знову повернуся до війська, – запевнив юнак.2-1
 Повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України у Рівненській області підполковник Віктор Шубец
527 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісім + два =