Сьогодні, в Рівному, на території військового містечка відбулась передача позашляховика та вручення документів на авто, яке використовуватиметься в районах виконання бойових завдань на сході України.
Хюндай Галопер командувачу військ оперативного командування «Захід» генерал-лейтенанту Ігорю Довганю урочисто передав Голова рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко.
Під час промови Олексій Муляренко подякував військовим за мужність та витримку, побажав всім наснаги та здоров’я у боротьбі з окупантами та пообіцяв, що й надалі робитиме все заради якнайшвидшої перемоги українського війська.
В свою чергу генерал-лейтенант Ігор Довгань подякував за підтримку та розуміння важливості завдань Збройних Сил України з захисту територіальної цілісності та недоторканості держави.
Зважаючи на вимоги сьогодення та суворі будні військової техніки, яка повинна бути витривалою та стійкою,  з ініціативи Олексія Муляренка, придбано саме автомобіль високої прохідності. Кошти на транспортний засіб виділили підприємці обласного центру та області. Завдяки допомозі місцевих волонтерів його було закуплено закордоном та доставлено до військової частини. Вже до кінця тижня позашляховик буде переправлено на Схід України.
Минулого року для потреб одного з підрозділів військ оперативного командування «Захід» голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко передав автомобіль Фольксваген Т-4, який успішно експлуатується на Луганщині.

????????????????????????????????????

Повідомляє офіцер прес-служби Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец
473 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + шістнадцять =

НОВИНИ