Біля маскувальної огорожі периметру Катеринівської колонії працівники установи помітили, як невідома особа намагається перекинути на територію колонії невідомі предмети. За словами пенітенціаріїв на чоловіка там вже чекали, від так здійснити злочинний намір йому не вдалося

вк46
«В ході реалізації оперативної інформації працівники установи затримали громадянина, жителя Рівненської області, який мав намір перекинути заборонені предмети на територію колонії», – розповідає начальник Катеринівської колонії Павло Гомоль.

вк46-1
У прес-службі управління ДПтСУ України в Рівненській області розповіли, що про дане затримання було повідомлено працівників Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області. По прибуттю слідчо-оперативної групи в присутності понятих вищевказаний громадянин був оглянутий, у кишенях якого було виявлено та вилучено дві пластикових плашки ємкістю 0,5 л кожна, наповнені прозорою рідиною з різким запахом спирту, згорток овальної форми обмотаний клейкою стрічкою, в якому знаходилась подрібнена речовина рослинного походження зеленого кольору, та три медичних блістера з надписом «БУПРЕНОРФІН».

вк46-2
По даному факту Сарненським РВ УМВС України у Рівненській області проводиться перевірка, а вилучені речовини направлено на експертизу.

вк-46-3

Віктор Климович

948 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − вісім =