фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Залагоджуючи свої «проблеми із законом», мешканець Здолбунівщини потрапив в іншу халепу.
На початку лютого 2017 року інспекторами дорожнього нагляду Здолбунівського відділення поліції на чоловіка, який, будучи позбавленим права керування транспортними засобами, керував ним у стані сп’яніння, складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, а автомобіль направлено до майданчика тимчасового тримання транспортних засобів Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області.
Через кілька днів чоловік з метою уникнення відповідальності та повернення вилученого поліцією автомобіля, запропонував службовій особі органів Національної поліції України «вирішити» його проблеми за неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів в сумі 1500 грн.
Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.369 КК України (пропозиція службовій особі надати їй неправомірну вигоду та надання такої вигоди за вчинення та не вчинення службовою особою в інтересах того хто пропонує та надає таку вигоду дій з використанням наданого їй службового становища).
За результатами досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні Здолбунівська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості.
Вироком Здолбунівського районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.369 КК України, та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8500 грн. Водночас, судом конфісковано у дохід держави грошові кошти, що надавалися як неправомірна вигода, – повідомив керівник Здолбунівської місцевої прокуратури Рівненської області Григорій Нижник.
Матеріали Здолбунівської місцевої прокуратури
Теґи:
643 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × чотири =