10–13 березня в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді МОН України відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик». Рівненщину представляли Юлія Давидюк та Оксана Кіндрат.

 Переможці заочного туру конкурсу були запрошені до участі в очному етапі, під час якого проводився індивідуальний захист робіт та виконання конкурсних завдань. Юлія Давидюк, учениця 11 класу комунального закладу «Бугринський навчально-виховний комплекс: дошкільний заклад – загальноосвітня школа – агротехнічний ліцей» Гощанського району, захистила роботу «Вплив стимуляторів росту рослин на схожість насіння та врожайність картоплі ранньостиглого сорту Веліна, вирощеної з ботанічного насіння». Оксана Кіндрат, член гуртка «Юні садівники» комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, захистила роботу «Господарсько-біологічна оцінка перспективних ремонтантних сортів малини в умовах Рівненського Полісся», розповіла директор комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Тетяна Остафійчук.

Захід проводився з метою залучення учнів до проведення дослідів з генетики і селекції, створення банку даних про поширення сортів і гібридів та сільськогосподарських культур у регіонах, ознайомлення учнів із досягненням сучасної селекції та генетики, оволодіння технікою селекційного процесу, проведення випробування перспективних сортів і гібридів вітчизняної та зарубіжної селекції.

Учасниці нагороджені дипломами за участь у очному турі Всеукраїнського конкурсу «Юний селекціонер і генетик».

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Теґи:   
507 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 16 =