Голова Рівненської ОДА підтримує ініціативи проекту «Енергія біомаси: перетворення природного потенціалу на регіональне партнерство».
Нагадаємо, проект фінансується Європейським Союзом в рамках Програми територіального співробітництва Східного Партнерства Білорусь – Україна. Головний партнер – Агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ІнвестІнРівне».
Голова ОДА Олексій Муляренко зустрівся з її керівником та координатором проекту Дмитром Янушевським. Обговорили основні заходи та активності проекту, а також плани подальшої його реалізації. Передбачається створення пілотної інноваційної моделі використання біопалива для потреб комунальних закладів. Відтак, в рамках Проекту буде проведено реконструкцію котельні загальноосвітньої школи в Сарненському районі, а також встановлено сучасне опалювальне обладнання, яке працюватиме на відновлюваному біоенергетичному паливі.
Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко висловив високий рівень зацікавленості в успішній реалізації проекту та зазначив актуальність переходу на альтернативні відновлювальні джерела палива для Рівненщини, в умовах надзвичайно високих цін на газ.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
284 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять − 10 =