В період з 20 травня по 20 липня поточного року працівниками Державтоінспекції області проводилися цільові профілактичні заходи на пасажирському автотранспорті «Автобус-2014».

– За період проведення заходів працівниками автомобільно-технічної інспекції було здійснено 695 перевірок суб’єктів господарювання які надають послуги з перевезення пасажирів, за результатами яких видано 369 приписів на усунення недоліків. Працівниками ДАІ області оглянуто 3600 автобусів, з яких 377 виявлено з технічними несправностями. Задокументовано 989 порушень Правил дорожнього руху, скоєних водіями автобусів, з яких три факти керування в стані алкогольного сп’яніння та складено 45 протоколів на посадових осіб перевізників – повідомив заступник начальника управління ДАІ в Рівненській області підполковник міліції Віктор Мороз.

Загалом, по недоліках, виявлених у ході проведених заходів надіслано 5 інформацій в управління Укртрансінспекції, 2 — до організаторів перевезень, 1 — в прокуратуру області та 1-у — до Рівненської ОДА стосовно порушень під час перевезення організованих груп дітей.

Про це повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області 

Теґи:
600 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − 5 =