11 вересня, Сарненський районний суд оголосив вирок чоловіку, який відбуваючи покарання у Катеринівській виправній колонії № 46, убив засудженого.
Нагадаємо, це сталося 14 листопада 2016 року. З власних джерел “Новинам по-рівненськи” відомо, що того дня засуджені розпивали спиртовмісні речовини. Між чоловіками виник конфлікт. Через образи на власну адресу засуджений С., став завдавати чисельних ударів ногами і руками та бити свого кривдника головою об двері. У результаті неодноразово раніше судимий мешканець села Глушиця Сарненського району помер від отриманих тілесних ушкоджень. Чоловік відбував покарання за вбивство.
А ось його убивця, був позбавлений волі за крадіжку. До слова на той момент термін його ув’язнення наближався до кінця. Тепер згідно з вироком суду, йому доведеться відбувати покарання у секторі максимального рівня безпеки у приміщенні покамерного типу. До вбивства йому ще приєднали невідбутий термін за попередній злочин – у результаті чоловік проведе за ґратами 9 років та 6 місяців.

фото ілюстративне з мережі Інтернет

 

1 225 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

десять − 2 =

НОВИНИ