У цей важкий для України час все більше військовозобов’язаних громадян підпадають призову на військову службу за частковою мобілізацією. Щоправда деякі «захисники Вітчизни» не спішать на службу, тож аби не потрапити до лав Збройних сил України вони ігнорують повістки про виклик у військкомат.

Так вирішили вчинити і двоє жителів Острозького району. 29-річний Степан* та 40-річний Василь*, аби не проходити військову службу, відмовилися отримувати повістку про призов за мобілізацією та з’являтися у визначений у ній термін для проходження військової служби. Тож співробітники військкомату були змушені звернутися до правоохоронців.

Відносно чоловіків слідчим слідчого відділення було розпочате кримінальне провадження, передбачене статтею 336 (Ухилення від призову за мобілізацією) Кримінального кодексу України. Тож чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. – повідомив начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук – Нині справа передана до Острозького районного суду, який і визначить міру покарання.

* Імена змінені з етичних міркувань

 

Вікторія АНТОНОВА, Острозький МВ УМВC України в Рівненській області

tomat_green-01

 

626 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + пять =