EcologyПлатниками екологічного податку у 2016 році сплачено до Зведеного бюджету понад 20,3 млн.грн. (у т.ч. до Державного – 4,1 млн.грн., до місцевих бюджетів – 16,2 млн.грн.), що на 3,4 млн.грн. або 20,4 відс. більше рівня попереднього року.
Виконання доведених області індикативних показників забезпечено на 112,5 відс., планових показників місцевих бюджетів – на 141 відс. (у т.ч. по обласному бюджету – на 131,2 відс).
Станом на 01.01.2017 у територіальних органах фіскальної служби регіону зареєстровано понад три тисячі юридичних та фізичних осіб – платників екологічного податку, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах.
Екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.
Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області
730 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + 16 =