Таку позицію висловили депутати під час засідання постійної комісіїобласної ради з питань архітектури, будівництва, благоустрою та залучення інвестицій.

Мешканці Здолбунова неодноразово зверталися до міського голови, санітарно-епідеміологічних служб, обласних органів влади за допомогою, бо страждають від надмірного шуму автотранспорту, який рухається дорогою загального користування «Городище-Рівне-Старокостянтинів».

Експертні служби провели дослідження еквівалентного та максимального рівня шуму в денний та нічний період часу. За результатами лабораторних досліджень було встановлено, що еквівалентний рівень звуку перевищував гранично допустимий рівень вдень на 2 дБА, а у ввечері – на 4 дБА.

Обласні обранці констатували, що для вирішення проблемного питання потрібні кошти на встановлення шумового захисту обабіч дороги.

Однак, оскільки – автодорога Р-05 «Городище-Рівне-Старокостянтинів» є дорогою загального користування державного значення, виділяти кошти з обласного бюджету не має підстав, допомогти здолбунівчанам можна лише за кошти державної казни, – резюмували обласні обранці.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

 

443 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 2 =