З наступного року лише 3 державні коледжі Рівненщини фінансуватимуться з місцевого бюджету. Інші 10 функціонуватимуть за рахунок коштів державного бюджету
Про це повідомили народні депутати під час виїзного засідання бюджетного Комітету Верховної Ради, яке сьогодні вперше відбулось в стінах Рівненської ОДА.
Як розповіла директорка департаменту фінансів Рівненської ОДА Лідія Біляк, в Рівненській області функціонує 13 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації державної власності (коледжів). З них лише 3 мають статус окремих юридичних структур – Мирогощанський аграрний,  Млинівський державний технолого-економічний та Рівненський економіко-правовий коледжі.
«Планувалося, що утримання таких закладів мало відбуватися за рахунок обласного бюджету. Такі зміни були б ризикованими. І могли зумовитинедофінансування в 2018 році коледжів. Адже на утримання навчальних закладів необхідно було використати 190 мільйонів гривень. А це третина від прогнозованого обсягу власних доходів загального фонду обласного бюджету», – наголосила Лідія Біляк.
Тож народні депутати запевнили, що в Державному бюджеті 2018 закладені гроші на навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації державної власності. А ті, які мають статус окремих юридичних осіб, фінансуватимуться з обласної скарбниці.
Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
395 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 5 =