IMG_20170108_133716_HDRЧас проведення презентації: субота, 21 січня 2017 р., 17.00 год.
Місце проведення: м. Рівне, проспект Миру, 4.
Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».
Галерея європейського живопису «Євро-Арт» відкриває рівнянам нові імена талановитих і креативних молодих людей. На цей раз у  залі українського мистецтва представляє свої художні роботи дивовижна і сонячна Софія Чокан (1997 р. н.). Саме так називають її ті, хто уже встиг познайомитися із творчістю Софії. Особливо натхненними були її попередні роки. Навчаючись у Рівненській державній дитячій художній школі, вона заявила про себе перемогами у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Національний банк майбутнього» (відзнака Голови НБУ), Всеукраїнській виставці-конкурсі дитячого малюнку «Наукова палітра» (ІІ місце в номінації «Місто майбутнього»), міні-виставками графічних робіт у Рівненській українській гімназії, у молодіжній платформі «Яскраво», у вільному студентському просторі Українського католицького університету (м. Львів) та ін.
Нині Софія Чокан розширює своє мистецьке бачення через призму картин, які представлені на персональнійIMG_20170108_141306_HDR виставці в «Євро-Арт» під назвою «Заплітаючи коси у час». В експозиції розміщено 20 робіт, написаних у 2014-2017 рр. Вражає не лише гармонія чорно-білих і кольорових барв, а й безкінечні пазли живописних конструкцій та метафізичні підписи під роботами («Кружляння вперед», «Загублена ясність», «Відкриваючи себе», «Дерево всередині» «Подих чуда»). Для легкості у спілкуванні з графічними символами і знаками Софія доповнює кожен твір невеличкими роздумами «без ком і крапок», які занурюють глядача у філософію часу і сьогодення.
Попри загадковість художньої натури Софії Чокан, її роботи світлі, піднесені і радісні. Їх можна розглядати безкінечно, як зоряне небо чи білі сніжинки на льоту. «Для неї важливі фарби, щоб вона була щаслива» – так оцінює творчість Софії її трирічний брат. З ним варто погодитися.
На презентацію запрошені друзі Софії, її вчителі, художники і шанувальники мистецтва. Виставка триватиме до 18 лютого 2017 р.
745 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 12 =