Завтра, 3 березня, на схід України вирушить 16 тонн гуманітарного вантажу від фермерських господарств, підприємств та небайдужих громадян Рівненщини.

Продукти харчування (переважно овочі), теплі речі, електроінструменти, будівельні матеріали та товари першої необхідності зібрали в Радивилівському, Рівненському, Костопільському, Демидівському, Здолбунівському районах. Усе доправлять до міста Краматорськ, що на Донеччинні.

sklad

«Мені приємно, що підприємці, фермери, жителі області самі виявляють ініціативу і пропонують гуманітарну допомогу для сходу. Зверталися і до мене, і до моїх помічників, і до заступників, щоб ми організували логістику. За моїм дорученням знайшли склад, де і накопичуватимуться всі передані товари, аби згодом формувати єдині вантажі та відправляти у зону АТО», – зауважив голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.

sklad1

Логістичний склад для накопичення гуманітарних вантажів розміщено у м. Рівне на вулиці Князя Володимира 112а.

Тим часом, 23 лютого жителі сходу одержали гуманітарний вантаж із Дубровицького району Рівненщини. Харчі та товари першої необхідності доправили на виконання доручення Головного департаменту регіональної політики Адміністрації Президента України.

sklad2

 Довідково: Загалом торік з районів та міст Рівненщини на схід України відправлено: 4,5 мільйони гривень грошової допомоги, півтори тисячі тонн харчів, медикаментів на загальну суму понад 400 тисяч гривень, більше півсотні одиниць автомобільної техніки, 60 палаток тощо.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:   
716 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

один × три =