Йдеться про модернізацію електромереж району, що запланована згідно з інвестиційною програмою.
Вже завершено реконструкцію майже 10 км повітряних ліній у селі Іванчиці. Тут здійснено заміну електроопор та ліній 0,4 кВ, а також встановлено дві розвантажувальні підстанції. Здійснено також заміну підстанцій та 3,6 км сучасних електромереж у селі Заозір’я.
Наступний етап – реконструкція у селі Старі Коні Зарічненського району – тут буде здійснено заміну понад 6 км ліній електромереж, у селі Морочне – 8 км сучасних, безпечних, ізольованих ліній електромереж замінять старі. У цих населених пунктах також будуть встановлені нові трансформаторні підстанції.
Крім того, працівники Зарічненського РЕМ вирішили проблему з низькою напругою у с. Серники, встановивши розвантажувальну підстанцію, замінили електроопори у селах Голубне, Новосілля, Млини, здійснили заміну електромереж у с. Локниця.
Загалом, лише згідно з інвестиційною програмою на цей рік у Зарічненському районі буде реконструйовано електромереж на суму понад 13,5 млн.грн.
Зусилля ПрАТ «Рівнеобленерго» для покращення надійності електропостачання вже мають свій результат – у 2018 році у Зарічненському районі суттєво скоротилася кількість аварійних вимкнень. У порівнянні з 2017 роком кількість знеструмлень у мережі 10 кВ зменшилася утричі, у мережі 0,4 кВ – у понад два рази.
Повідомляє Рівнеобленерго
155 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − десять =

НОВИНИ