Робочі наради із особовим складом ГУНП Рівненщини та Острозького відділу поліції сьогодні, першого червня, провів заступник Голови Нацполіції Ігор Клименко. Серед основних питань, на яких акцентувалася увага — посилення превентивної функції поліції та спільної відповідальності за безпеку громадян.
Ігор Клименко зазначив, що Рівненська область — єдина, де на сьогодні збільшена кількість нарядів патрульної поліції, робота яких повинна бути не тільки оперативною, а й ефективною для отримання населенням якісних поліцейських послуг.
Також заступник Голови Нацполіції наголосив керівникам територіальних підрозділів області на укомплектуванні посад дільничних офіцерів, які у співпраці з органами місцевого самоврядування мають досягти таких результатів, аби кожен мешканець того чи іншого населеного пункту почувався захищеним і в будь-яку хвилину міг розраховувати на кваліфіковану допомогу. Для цього необхідна взаємодія із територіальними громадами, які можуть делегувати на посади дільничних людей, яким вони довіряють.
Наостанок Ігор Клименко подякував усім, хто долучився до облаштування ситуаційного центру в Головному управлінні Нацполіції в Рівненській області та побажав поліцейським високої довіри громадян до їхньої роботи.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
Теґи:
258 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

шістнадцять − 16 =