Працівники Дубенської виховної колонії, що на Рівненщині розповідають, що зазвичай свої таланти їхні вихованці розкривають саме відбуваючи покарання. Ну не було дітям коли співати та танцювати на волі… іншим були зайняті… А от коли ти у колонії де існує свій режим  навчання, роботи, відпочинку, починаєш цікавитись тим, до чого на волі руки не дійшли.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Є у засуджених і можливість продемонструвати усім охочим свої нові вміння та навички – щоліта по всіх виховних колоніях України проходить фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина». Цими вихідними захід проходив на Рівненщині у Дубенській колонії, присвячений 200-ій річниці від Дня народження Т.Г.Шавченка.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Подивитись чого навчились неповнолітні злочинці до колонії приїхали їхні батьки, представники місцевої влади, релігійних та громадських організацій, пенітенціарії та навіть колишні засуджені.

Олександр – колишній вихованець цієї установи уже на волі і розпочав нове, повноцінне суспільно-прийнятне життя. Юнак звернувся до засуджених та гостей фестивалю:  «Я хочу щиро подякувати усьому педагогічному колективу та адміністрації установи за всі знання та віру в себе, які вони мені дали».

У своїх виступах вихованці декламували вірші, співали, танцювали та театралізовано відтворили сценки із життя великого Кобзаря.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Марина Пекарська – художній керівник творчого гуртка колонії, саме вона віднаходить та відшліфовує таланти серед неповнолітніх злочинців. “Більшість із учасників концерту свої таланти відкрили саме в установі, інколи проходить не один місяць роботи аби побачити перші позитивні результати – ось тут допомагає їхня впертість та наполегливість у досягненні поставленої мети”, – розповідає художній керівник.

Окрім творчих вмінь юнаки демонстрували і спортивні досягнення – гімнастичні трюки та силові вправи.

Особливим для юнаків цей день є ще і тому, що традиційно на фестивалі відбувається вручення паспортів та довідок про умовно-дострокове звільнення.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Щороку, фестиваль «Червона калина» відкриває нові таланти. Щиро бажаю вихованцями розвиватися в подальшому та не зупинятися на досягнутому. Дякую всім, хто залучений до організації та участі у святі», – звернувся по завершенні фестивалю  до присутніх начальник управління ДПтС України в Рівненській області Олександр Адамець.

2

Найбільш активні та старання хлопці за участь у творчій програмі отримали грамоти та подяки, яким щиро та по-дитячому раділи.

1 (2)

621 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + два =

НОВИНИ