5 лютого 2015 року відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Героїв битви під Крутами, який організував спорткомітетДубенської міської ради.

В футбольному турнірі взяли участь команди «Гера», володар золотих медалей минулорічного відкритого чемпіонату м. Дубна по міні – футболу «Кубок Геральдики», «Імпульс» – бронзовий призер чемпіонату Дубенського  району,  місцева ДЮСШ «Спартак» –  неодноразовий переможець змагань серед юнаків, та в якості заохочення, згідно статті 144 Кримінально-виконавчого кодексу України,  команда вихованців Дубенської виховної колонії управління ДПтС України в Рівненській області.

1

Перший матч проти фаворита турніру «Гери» видався для засуджених досить складним. Для вихованців незвично було грати на майданчику з штучним покриттям, тому після першого тайму поступалися з рахунком 0-6. Але команда знайшла у собі сили та положення поступово почало вирівнюватися.Так, як часу було обмаль, тривалість тайму–10 хвилин, то  наздогнати суперника не вийшло, кінцевий рахунок  8 – 11.

2

Другий матч проти ДЮСШ «Спартак» став справжнім боєм, де засуджені відчувши, що можуть обіграти місцевих футболістів пішли всіма силами в атаку і спромоглися забити більше ніж суперник, в підсумку 3-2. На матч проти «Імпульса» напевно сил майже не залишилось, тому поразка 3-7.

3

«В підсумку команда вихованців Дубенської ВК посіла призове третє місце, що свідчить про досить вдалий дебют на місцевому рівні», – розповідає начальник установи Валентин Марач.

4

Команда засуджених установи справили про себе досить приємне враження  серед вболівальників та любителів футболу Дубенщини.

Повідомляє Юрій Шатковський, Дубенська виховна колонія управління ДПтС України в Рівненській області

1 151 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять + девять =