Овочі та зелень вирощують у Дубенській виховній колонії, що на Рівненщині. Днями в установі розпочався плановий збір врожаю огірків та кабачків. У прес-службі пенітенціарної служби області розповіли, що у колонії кабачки, огірки середніх та пізніх сортів були посіяні в теплиці, а також на території підсобного господарства. До збору врожаю для соління овочів залучаються і вихованці установи. За перший же день заготівлі овочів було законсервовано 30 банок огірків. Для консервування використовували зелень з тієї ж теплиці.

«Ми не лише самостійно заготовляємо соління, а й закриваємо фруктові компоти, плануємо також закрити яблучний сік, організувати сушіння фруктів тощо. Навесні заготовляли березовий сік. Все це дозволяє урізноманітнювати харчування неповнолітніх засуджених», – розповідає начальник Дубенської виховної колонії Валентин Марач.

У подальшому в установі планується розширення асортименту овочів та фруктів, ведеться робота по вдосконаленню технологій, оволодіння новими рецептурами, збільшенню садово-огородніх насаджень на території прилеглій до установи.

IMG_2531

608 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 10 =