Представники благодійної організації «Твій світ» відвідали засуджених Дубенської виховної колонії з проектом «Вільний удар» за підтримки організації «Корпус миру США в Україні». Протягом трьох днів організатори заходу проводили тематичні тренінги – профілактика ВІЛ/СНІДу, наркоманії та туберкульозу в середовищі неповнолітніх.

«Формування у юнаків основ безпечної поведінки сприяє кращій соціальній адаптації на волі», – розповідає начальник колонії Валентин Марач. – «Тому адміністрація установи завжди підтримує ініціативи благодійних організацій у проведені ними тематичних тренінгів».

P1100438

Аби робота дала свої плоди приходиться прикладати чимало зусиль, адже часто можна зіштовхнутись з замкненістю та неприступністю хлопців. «Така поведінка характерна для неповнолітніх засуджених при перших контактах з незнайомими людьми», – коментує психолог установи Вадим Торченюк.

P1100442

Національний тренер-експерт організації «Корпус миру США в Україні» Костянтин Баранов каже, що у вихованців Дубенської колонії потрібно стимулювати ініціативність і обіцяє відвідати установу за півроку.

По завершенню проекту вихованці отримали сертифікати учасників та солодощі.

P1100500

 

 

541 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × пять =