На Рівненщині, в ході реалізації оперативної інформації працівники Городоцького виправного центру управління ДПтС України в Рівненській області №131 затримали громадянина К. Затриманий мав при собі наркотичні речовина різного характеру.

затримання
«Днями, під час проведення оперативно-розшукових заходів по перекриттю каналів надходження заборонених предметів до зони, що охороняється, спільно з працівниками відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин УМВС України в Рівненській області затримано громадянина К, 1989 року народження, жителя міста Рівне», – розповів начальник Городоцького виправного центру Юрій Томашук.
Затриманий мав при собі та намагався збути невідому речовину зеленого кольору рослинного походження та пакунок з невідомою речовиною білого кольору, засудженим Городоцького виправного центру № 131, які в цей час працювали на контрагентському об’єкті.

затримання1
Про дану подію повідомлено працівників Рівненського РВ УМВС України в Рівненській області, інформацію внесено до журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, а речовини направлено на експертизу.
Адміністрація управління та установ Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області в черговий раз звертається до громадян та попереджає, що доставка наркотичних речовин до установ виконання покарань несе за собою кримінальну відповідальність.

 Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області

1 261 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 5 =