фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Прокуратурою Рівненської області повідомлено про підозру завідувачу травматологічного відділення одного із комунальних закладів охорони здоров’я в області у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч.1 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди).
Факт одержання посадовцем медичної установи коштів від пацієнта у сумі 2400 грн задокументовано працівниками прокуратури та Головного управління Національної поліції в Рівненської області. Гроші призначалися за видачу епікризів та направлення, необхідних для проходження в подальшому медично-соціально-експертної комісії з метою отримання групи інвалідності.
Саме під час передачі 13.03.2017 лікарю другої частини неправомірної вигоди останнього було викрито, а неправомірну вигоду виявлено та вилучено у ході проведення огляду місця події.
17.03.2017 судом стосовно підозрюваного обрано запобіжний захід у виді особистого зобов’язання.
Триває досудове розслідування, яке здійснюють слідчі слідчого управління Головного управління Національної поліції в Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
475 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

одинадцять − 5 =