Саме 24 травня у 2003 році було підписано Договір про міжрегіональне співробітництво між Рівненською областю та Вармінсько-Мазурським воєводством.
Делегація у складі Маршалка воєводства Густава Марека Бжезіна, голови Сеймику Яна Бобека та представників Маршалківського уряду вже прибула на Рівненщину. Завтра до них ще долучиться Консул Республіки Польща в Луцьку.
Урочистий захід розпочнеться у міському будинку культури о 12.00. Під час нього відбудеться підписання Плану заходів Рівненської ОДА та Вармінсько-Мазурського воєводства на 2018 – 2020 роки.
Також у програмі – презентація Вармії і Мазур та семінар, де розглянуть нові можливості співпраці та перспективи на майбутнє, зокрема у туристичній галузі.
Наступного дня, 25 травня, пройде форум експертів щодо стратегії регіонального і місцевого розвитку, де обговорять співпрацю регіональних аеропортів та розвиток авіасполучень. Потому відбудеться зустріч з полонійною організацією та проведення різноманітних конкурсів для молоді та дітей. Місце проведення: конференц-зал готелю «Мир». Початок – о 10.00.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
198 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 9 =