Ілюстровану історично-популярну книгу-планшет з захоплюючими сюжетами та розповідями про переможні звитяги наших предків «Битви за Землю Рідну» презентує відомий рівненський художник і музикант Юрій Журавель. Видання стало можливим завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді та спорту – вона допомагатиме у національно-патріотичному вихованні української молоді.
36269
Презентація книги «Битви за Землю Рідну» відбудеться у четвер, 14 липня, у конференц-залі рівненського готелю «Мир» о 16.00.
Видання книги стало можливим завдяки програмі Міністерства молоді та спорту України. Юрій Журавель через Управління молоді і спорту Рівненської ОДА подав свою роботу на конкурс проектів з патріотичного виховання молоді. Участь у ньому загалом взяло більше 500 проектів, а державне фінансування отримало близько 100 патріотичних ідей – таборів, вишколів, форумів тощо.
– Ця книга адресована перш за все підростаючому поколінню, тому намальовано тут більше, ніж написано, – говорить автор книги, художник і музикант Юрій Журавель. – Хочеться, щоб кожен хлопчисько, який гортатиме ці сторінки, з головою поринув у час і простір славетних битв, уявив себе героєм-захисником, відчув своєю рукою вагу меча Святослава Хороброго, приміряв обладунки Князя Острозького, поцілив у ворога галицьким арбалетом чи базукою кіборга, махнув козацькою шаблюкою і чимдуж крикнув переможне – Слава!!! Думаю, вона сприяє еволюції юнацької національної свідомості, викликає почуття гордості за українське походження…
Через те, що свого часу Журавель вже працював над однойменним графічним календарем, матеріал для книги на 80% вже був готовий. Лишалось лише зверстати книгу. Разом з тим, художник домалював ще кілька лідерів українських військ – князя Острозького, Оверкія Гончаренка, котрий керував операцією під Крутами, отамана Холодноярівської республіки Василя Чучупаку.
Це не перше графічне видання із української історії, яке створив Юрій Журавель. У 2008-му році він видав дитячу книгу «Мазепа. Крок до правди».
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
736 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + три =