28 грудня в Національній спілці журналістів України відбулося офіційне оголошення та нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст».
Учениця 11 класу Здолбунівської гімназії учасниця гуртка “Культура мови та спілкування (основи журналістики)” Здолбунівського районного центру творчості Юлія Григорук здобула перемогу на конкурсі у номінації «Стаття».
Юлія написала роботу під назвою «Краса врятує світ, або яка вона, “Міс Здолбунів 2017?” про Діану Красовську, яка восени 2017 року здобула перемогу у місцевому конкурсі краси. І як написала сама Юлія: “Мабуть, це той момент, коли одна перемога породжує іншу”.
Юлія Григорук: “Було надзвичайно приємно побувати в НСЖУ, побачити тих, хто будує сучасну журналістику та отримати схвальні відгуки від професіоналів. Це великий заряд енергії, чудова мотивація. А ще – можливість побачити давніх знайомих, що йдуть з тобою крок за кроком від олімпіади до МАНу та інших конкурсів. Щиро дякую організаторам за можливість проявити себе, за віру в молоде покоління та підтримку його починань. А також дякую тим, хто допомагав у створенні конкурсної роботи ” Краса врятує світ, або яка вона , “Міс Здолбунів 2017?”.”
Щиро вітаємо Юлю з досягненням, а також керівника гуртка Вікторію Романюк, яка підготувала переможницю конкурсу! Нових вам творчих звершень та перемог!
Повідомляє Здолбунівська РДА

680 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 3 =