Нещодавно вступив у силу вирок Рокитнівського районного суду Рівненської області стосовно 37–річного чоловіка, який у квітні 2014 року повідомив на 102, що він бажає вчинити вибух на території селища Рокитне Рокитнівського району.

На лінію 102 поступив дзвінок від невідомої особи, яка повідомила про те, що бажає вчинити вибух на території селища Рокитне, який пов’язує із невиплатою його дружині соціальної допомоги.

Через декілька годин після повідомлення про вибух міліціонери встановили особу, яка анонімно повідомила про загрозу безпеці громадян. Зловмисником виявився мешканець села Сновидовичи Олег. Раніше він проблем із законом не мав, але в момент заподіяння цього злочину страждав на розумову відсталість, обтяжену наслідками черепно-мозкової травми та алкоголізму.

За частиною 1 статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Минулого року Рокитнівський районний суд виніс вирок Олегові, відповідно до якого чоловікові доведеться відповісти за свій невдалий жарт примусовим лікуванням в психіатричній лікарні.

Шановні громадяни, звертаємо вашу увагу на те, що подібні жарти караються позбавленням волі на строк від 2 до 8 років або відшкодуванням значних матеріальних збитків для батьків жартівника. Тож перед тим, як зробити подібний дзвінок, необхідно замислитись, адже за нього ви можете розрахуватися ціною власної волі та здоров’ям близької людини

Повідомляє Чубик, Рокитнівський РВ УМВС

655 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 6 =