Сьогодні голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок на спільному брифінгу з правоохоронцями прокоментував ситуацію, що виникла довкола агропромислового підприємства «Зоря». За інформацією міліції, вчора там сталася сутичка, внаслідок чого є постраждалі.

«Наша позиція, як обласної держадміністрації, що жодного рейдерства на Рівненщині не буде, – зазначив Сергій Рибачок. – Такі випадки потрібно припиняти на початку, на це має бути миттєве реагування. Сьогодні була нарада за участю правоохоронців, представників Держземагентства, де напрацювали першочергові завдання у цій ситуації». За словами голови ОДА, основні питання – це дотримання правопорядку на Рівненщині, недопущення жодних силових варіантів. «Якщо хтось захоче реалізувати силовий варіант, отримає дуже жорстку відповідь у межах законодавства. А приватні інтереси нехай з’ясовуються у суді. Також серед першочергових завдань – це погашення боргів, які має це агропідприємство перед державою і людьми», – зауважив Сергій Рибачок.

За словами першого заступника голови РОДА Юрія Приварського, офіційні борги агрофірми перед державою – мільйонні. «Це свідчить про те, що є підстави говорити про банкрутство, – зазначив Юрій Приварський. – До того ж, є рішення суду про початок процедури банкрутства».

«Оскільки підприємство визнано банкрутом, судом призначений арбітражний керуючий. Вчора він намагався потрапити на підприємство, де мав отримати печатку та бухгалтерську звітність. Втім стався інцидент. А вже сьогодні вранці біля адмінприміщення агрофірми «Зоря» невідомі особи спричинили сутичку, в результаті якої дві людини отримали тілесні ушкодження», – повідомив начальник УМВС в Рівненській області Сергій Максимов.

«Вже є два кримінальних провадження за фактом хуліганства вчиненого групою осіб та за фактом вчинення тілесних ушкоджень. Основне питання сьогодні – забезпечити громадський порядок працівникам підприємства», – додав перший заступник прокурора Рівненщини Олександр Васюк.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

458 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 3 =

НОВИНИ