Для цього в області проведуть соціологічне дослідження, яке здійснить обласна організація ВГО «Українська Асоціація Маркетингу».

Громадська організація стала переможцем Конкурсу з визначення виконавця соціологічних досліджень громадської думки жителів Рівненської області.

«Таке дослідження проводиться з метою вивчення потреб мешканців Рівненщини та проблем області. Це потрібно для того, аби зрозуміти в якому напрямку повинна рухатися та працювати влада далі», – розповів радник голови Рівненської облдержадміністрації Сергій Мініч.

Загалом на конкурс подали проекти три громадські організації, котрі можуть проводити соцопитування. Переможця обирала комісія, до якої увійшли не тільки представники влади, а й обласні депутати, науковці місцевих вищих навчальних закладів.

«Конкурс проведено відкрито та прозоро. У цьому ми змогли переконатися. Адже безпосередньо перед обранням кращої пропозиції тривало громадське обговорення проектів. А потому організації презентували остаточний результат свого соціологічного продукту», – розповів координатор Центру імені Олександра Разумкова на Рівненщині Аркадій Сльоза.

Так, дослідження громадської думки мешканців Рівненщини проведуть до кінця 2015 року. Заплановано опитати 2700 респондентів з усієї області. Результати дослідження будуть оприлюднені на сайті Рівненської ОДА.

20131121164646Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

372 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 5 =