На Рівненщині малозабезпечені родини отримують новий вид адресної допомоги. Так, 391 сім’ї компенсуватимуть додаткові витрати на оплату послуг з опалення, постачання гарячої води та газу у зв’язку з підвищення цін і тарифів. В цілому до органів соцзахисту Рівненщини за новим видом допомоги звернулося більше півтисячі сімей.

Разом з тим, наразі для 19 тисяч сімей призначено субсидії на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу. Загалом, в департаменті соціального захисту населення ОДА прогнозують, що житлову субсидію в опалювальний сезон отримуватимуть 34 тисячі сімей, що на 5 тисяч більше, ніж минулоріч. На ці цілі з державного бюджету передбачено 65 мільйонів гривень.

Довідково: З 1 жовтня 2014 року для надання житлових субсидій використовуватиметься нова соціальна норма житла: 13,65 квадратних метрів площі на одну особу та додатково 35,22 квадратів на домогосподарство. Для призначення субсидії необхідно звернутися до органу соцзахисту населення за місцем реєстрації.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:
435 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × два =