Нагадаємо, що 20 квітня 2014 року самовільно залишив межі Дубенскої виховної колонії засуджений  Рокецький Володимир Євгенович. У той вечір на територію підсобного господарства виховної колонії в супроводі працівника колонії за межі установи було виведено двох засуджених для годування свійських тварин. Після виконаної роботи Володимир Рокецький відпросився до туалету і втік.

Три місяці засудженому вдавалося залишатися на волі. Як розповідає Юлія Жигадло – виконувач обов’язків начальника відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області: «Після 3 місяців поневірянь хлопець сам прийшов до правоохоронців. Пояснив, що увесь цей час проживав просто неба – біля болота поблизу села Івання Дубенського району. Харчувався ягодами, овочами, які збирав поблизу, та зрозумів, що така доля – не для нього».

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, на даний момент хлопця взято під варту, а Дубенська міжрайонна прокуратура процесуально керує розслідуванням у зареєстрованому органами міліції кримінальному провадженні.

«Хлопцю оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 393 Кримінального кодексу України (втеча з місця позбавлення волі або з-під варти), а тому невдовзі він знову вислухає у залі суду вирок. Відповідальність за цей злочин передбачена від трьох до п’яти років позбавлення волі», – повідомила Юлія Жигадло.

555 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 7 =